Hej,


mam na imię Jerzy. Jestem facetem w okolicach 30-tki, pracuję na etacie i mieszkam w Łodzi. 


Z natury jestem niezorganizowany i leniwy. Jak zapewne duża część z nas 🙂 Przez lata trwałem w marazmie, nie oczekiwałem od życia niczego specjalnego i przeszedłem przez standardową ścieżkę życiową bardzo wielu osób. Szkoła, studia i praca w dużej korporacji. Rutyna i nic specjalnego.


Z czasem jednak zacząłem nad sobą pracować. Bardzo małymi krokami zacząłem eliminować ze swojego życia przeszkody i złe nawyki. Zacząłem sam sobie wyznaczać w którym kierunku idę i nauczyłem się znajdować w swoim życiu czas na realizację tych celów. Zmieniłem komputer, telefon i skrzynkę e-mail w narzędzia, które zamiast kraść mi życie zaczęły wspierać mnie w tym co robię. Nie było to łatwe, ponieważ twórcy wszelkiej maści oprogramowania przez długi czas skutecznie mi to utrudniali (i nadal to robią). Po pewnym czasie udało mi się stworzyć system, który pomaga mi w codziennym życiu. Najlepszym dowodem niech będzie stworzenie tego bloga. Sam pomysł, opracowanie go, przygotowanie materiałów i w końcu kwestie techniczne (nie wiem nic o programowaniu) to w sumie kilkaset godzin pracy. Kiedyś nie byłbym w stanie tego osiągnąć. Wierzę, że każdy człowiek może poprawić swoją sytuację.

 

Dlaczego warto czytać ten blog?

 

Jeżeli:

Jeżeli któryś z tych punktów (lub kilka z nich) są Ci bliskie to wiedz, że u mnie było lub jest podobnie. Udało mi się jednak z tymi problemami zmierzyć i w każdym z tych punktów posunąłem się do przodu (ale absolutne ich nie pokonałem). Wierzę, że Ty też możesz i poprzez bloga postaram się pokazać Ci jak.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?


Pomogę Ci:

 

W jaki sposób to zrobię?

 

To oczywiście możliwe będzie tylko i wyłącznie dzięki Twojej ciężkiej pracy. Ja mogę służyć jedynie jako drogowskaz. 
I najważniejsze – nie jestem żadnym autorytetem, mentorem, coachem. Nie jestem nieomylny i popełniam  błędy. Staram się na nich uczyć (nie zawsze z dobrym skutkiem) i nie popełniać ich ponownie. Nie będę Ci mówić jak masz zarządzać swoim czasem, pieniędzmi, zainteresowaniami oraz energią. Pokażę jedynie to co zadziałało U MNIE i jeżeli uznam, że jest to uniwersalne to pomogę wykorzystać to u Ciebie. Zważaj proszę na to, że nasza sytuacja może być bardzo odmienna i zanim zastosujesz coś co proponuję to odnieś to najpierw do własnej sytuacji. Jeżeli wyniesiesz z tego wartość to super. 

Dziękuję za przeczytanie tego wstępu i mam nadzieję, że spotkamy się na blogu 🙂


Serdecznie pozdrawiam

Jerzy


PS: Jeżeli to o czym piszę Ci pomoże to proszę, napisz mi o tym poprzez komentarz lub formularz kontaktowy. To dla mnie bardzo ważne. Jak będę wiedział, że Ci pomagam to łatwiej mi będzie pracować dalej 🙂